Freitag

das Programm kann sich noch ändern

Midden Ring, mittlerer Ring, Freitag

10.00 Uhr Pferde: Het Groninger Paard
10.30 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
11.00 Uhr Greifvögel: Roofvogels en Uilen
11.30 Uhr Pferde: Dartmoor Pony Stamboek
12.00 Uhr Hunde: Cargo Screeners
12.30 Uhr Hunde: Hulphond
13.00 Uhr Pferde: KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.30 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
14.00 Uhr Schäfe: Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
15.00 Uhr Pferde: Schwarzwälder Fuchs Vereniging Nederland
15.30 Uhr Pferde: Dartmoor Pony Stamboek
16.00 Uhr Hunde: Rassenparade honden
16.30 Uhr Pferde: Fjorden
17.00 Uhr Pferde: Grote paardenparade, rassendefilé
17.30 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
18.00 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
18.30 Uhr Hunde: Cargo Screeners
19.00 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 Uhr Greifvögel: Roofvogels en Uilen
20.00 Uhr Tractor: Parade van tractoren

Hunde: Hondenring, Freitag

11.00-11.30 (para) Agility
11.30-12.00 Agility (workshop)
12.00-12.30 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
12.30-13.00 American Indian Dogs
13.00-13.30 RASSENPARADE
13.30-14.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
14.00-14.30 Combisport (demo)
14.30-15.00 Combisport (workshop)
15.00-15.30 (para) Agility
15.30-16.00 Labradorvrienden
16.30-17.00 Cargo Screeners (workshop)
17.00-17.30 American Indian Dogs
17.30-18.00 Labradorvrienden
18.00-18.30 Combisport (workshop)
18.30-19.00 American Indian Dogs(dogsurvival)
19.00-19.30 Agility (workshop)
19.30-20.00 Labradorvrienden

Musik: Muziekpodium, Freitag

11.00 Uhr Pete Morton
12.00 Uhr Joint String Band
13.00 Uhr Pete Morton
15.00 Uhr Joint String Band
16.00 Uhr The Epstein
17.00 Uhr Pete Morton
18.00 Uhr Violist
19.00 Uhr Pete Morton
20.00 Uhr The Epstein
21.15 Uhr Joint String band

Kochtheater im kulinarischen Zelt.Tolkamp Kooktheater, Freitag

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij, tussengerechtje
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Reis door de boerderij, hoofdgerechtje
18.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
19.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
20.00 uur Reis door de boerderij, nagerechtje

S(heep) Factor Show, Gelbe Strasse, Freitag

12.00 Uhr S(heep) Factor Show
16.00 Uhr S(heep) Factor Show