Samstag

das Programm kann sich noch ändern

Midden Ring, mittlerer Ring, Samstag

10.00 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
10.30 Uhr Greifvögel: Roofvogels en Uilen
11.00 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
11.30 Uhr Pferde: Dartmoor Pony Stamboek
12.00 Uhr Hunde: Hulphond
12.30 Uhr Pferde: KVTH, Trekpaarden en Haflingers
13.00 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
13.30 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
14.00 Uhr Schäfe: Parade met zeer verschillende schapenrassen
14.30 Uhr Pferde: Het Groninger Paard
15.00 Uhr Pferde: Schwarzwälder Fuchs vereniging Nederland
15.30 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society
16.00 Uhr Hunde: Rassenparade honden
16.30 Uhr Pferde: Grote paardenparade, rassendefilé
17.00 Uhr Pferde: Dartmoor Pony Stamboek
17.30 Uhr Auto: Optocht van antieke auto's van 1940 en ouder
18.00 Uhr Pferde: Fjorden Stamboek
18.30 Uhr Tractor: Parade van tractoren
19.00 Uhr Pferde: De Bonte Shetlanderhoeve
19.30 Uhr Greifvögel: Roofvogels en Uilen
20.00 Uhr Pferde: Nederlandse Shire Horse Society

Hunde: Hondenring, Samstag

11.00-11.30 Labradorvrienden
11.30-12.00 American Indian Dogs
12.00-12.30 Cargo Screeners (demo)
12.30-13.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
13.00-13.30 RASSENPARADE
13.30-14.00 (para) Agility
14.00-14.30 Agility (workshop)
14.30-15.00 Cargo Screeners (demo)
15.00-15.30 Cargo Screeners (workshop)
15.30-16.00 Frisbee(demo)
16.30-17.00 Combisport (demo)
17.00-17.30 Combisport (Workshop)
17.30-18.00 Labradorvrienden
18.00-18.30 American Indian Dogs
18.30-19.00 Dog Chi Bodywork (demo/workshop)
19.00-19.30 Frisbee (demo)
19.30-20.00 Frisbee (workshop)

Musik: Muziekpodium, Samstag

10.00 Uhr Pete Morton
11.00 Uhr Joint String band
12.00 Uhr Anouk Holst
12.45 Uhr The Epstein
14.00 Uhr Pete Morton
15.00 Uhr Ben Heaney
15.30 Uhr Joint String band
16.30 Uhr Anouk Holst
17.00 Uhr The Epstein
18.30 Uhr Pete Morton
19.30.Uhr Ben Heaney
20.15 Uhr Joint String band
21.30 Uhr The Epstein

Kochtheater im kulinarischen Zelt Tolkamp Kooktheater, Samstag

10.00 uur Miele, koken met stoom, zoveel lekkerder
11.00 uur Kidsworkshop met cupcakes
12.00 uur Reis door boerderij, voorgerechtje
13.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
14.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
15.00 uur Reis door de boerderij, tussengerechtje
16.00 uur Miele, koken met stoom, vegetarisch en allergeen vrij
17.00 uur Reis door de boerderij, hoofdgerechtje
18.00 uur Zwijnvarkensvlees van de Goed Gevulde Boerderij
19.00 uur Demonstratie Miele Dialog Oven
20.00 uur Reis door de boerderij, nagerechtje

S(heep) Factor Show, Gelbe Strasse, Samstag

12.00 Uhr S(heep) Factor Show

16.00 Uhr S(heep) Factor Show